מעוניינים בשירות שלנו? התקשרו : 077-4060080

התקדמו לדור הבא של בתים חכמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  בניהשיפוץבית קיים

  העתיד של בתים ודירות בישראל ובעולם המערבי – בית חכם

  הן בישראל והן במדינות מערביות רבות אחרות ניתן למצוא בשנים האחרונות יותר ויותר בתים חכמים, מהסוג שאנחנו מתקינים בכל רחבי הארץ. כמו טכנולוגיות רבות נוספות, גם בנוגע לבתים חכמים תוהים רבים בדבר העתיד של התחום – האם מדובר בגימיק טכנולוגי חולף או שמה בדבר האמיתי הבא, אשר יגיע לבתים של כולנו במוקדם או במאוחר. מדי שנה מצטברות עוד ועוד ראיות כי התשובה השנייה היא הנכונה – בית חכם צפוי להיות הסטנדרט של בתים חדשים (ומשופצים) כבר בשנים הקרובות, במקומות רבים בעולם.

  פתרונות בית חכם של חברת דילייט לשומרי שבת. כנסו ללינק – בית חכם לשומרי שבת >>

  מדוע ניתן להעריך בזהירות כי בתים חכמים צפויים להפוך לסטנדרט של ממש, כמו שטלפונים חכמים הפכו לסטנדרט העולמי ולסוג הבסיסי והנפוץ ביותר של פלאפון? המאפיינים והיתרונות של מערכת בית חכם הופכים אותם למועמדים מובילים להיות הבית הטיפוסי של העתיד הקרוב.

   

  שיפור איכות החיים, קיימות ונוחות חסרת תקדים – הבית החכם כאן כדי להישאר

  קיימות מספר סיבות ואינדיקציות המעידות על כך שבתים חכמים כאן כדי להישאר, כי מדובר בשלב הבא באבולוציה הטכנולוגית של האנושות, ולא בגימיק חולף ממנו ישכחו בעוד כמה שנים.

  בתור התחלה, התקנת בית חכם מהווה למעשה מערכת אשר מייעלת ומפשטת את ההתנהלות בבית בדרכים שונות ומגוונות, וכך פשוט מעלה את איכות החיים שלנו. זה עד כדי כך פשוט. בבית חכם ניתן להוריד למינימום את זמן ההמתנה שלנו לדברים מסוימים (למשל – אפילו לא צריך לחכות להגיע הביתה, להדליק את דוד המים החמים ולחכות שיתחממו – מדליקים את הדוד מרחוק לפני שבכלל נמצאים בבית…), לחסוך מאיתנו פעולות שונות שאיננו מעוניינים במיוחד לבצע, ליצור סביבה נעימה ונוחה בכל אזור בבית, לבצע פונקציות שונות ללא יותר מדי מאמץ או תכנון וכו'. גם האפשרות לשלוט על הכל מרחוק, מכל מקום בעולם ובכל נקודת זמן, מוסיף משמעותית לאיכות החיים ואף לשקט הנפשי. תארו לעצמכם שבכל פעם שאתם נעדרים מהבית ליותר מיום או כמה שעות תוכלו לבדוק במצלמות בדיוק מה קורה בבית או בחצר, לוודא כי הגינה מושקית והתריסים מוגפים או פתוחים, כי הדלת נעולה ומאובטחת וכיוצ"ב.

  סיבה נוספת בגינה ניתן להעריך כי בתים חכמים רק צפויים להתפשט ולהיות נפוצים ומבוקשים יותר היא ההיבט הסביבתי – קיימות. בבית חכם מותקנת מערכת של חשמל חכם אשר הופכת אותו לבית יעיל יותר מבחינת תצרוכת אנרגטית. זה מסייע לנו לחסוך בהוצאות החשמל כמובן, אך גם תורם לאיכות הסביבה ומצמצם את תביעת הרגל הפחמנית של משק הבית שלנו. כיום מדובר כמובן בנושא מרכזי וחשוב ביותר אשר זוכה ליותר ויותר התייחסות בעולם המערבי, ובצדק – מדובר בעתיד שלנו ושל הדורות הבאים. אם בתים חכמים תורמים לקיימות ולאורח חיים חסכוני יותר מבחינה אנרגטית, סביר מאוד להניח (ויש לקוות) כי תחום זה רק ילך ויתרחב במהירות.

  נימוק נוסף בנוגע לעתיד המבטיח של תחום הבתים החכמים הוא נתיב ההתקדמות (החד כיווני במובהק) של עולם הטכנולוגיה. בדומה לדוגמאות כמו טלפונים חכמים או רכבים היברידיים וחשמליים (או בהיבט היסטורי רחב יותר – המצאת המכונית, למשל), גם בית חכם מהווה התקדמות טכנולוגית מובהקת וחד משמעית, צעד נוסף קדימה בכל הנוגע לנוחות והיעילות המאפיינות את חיי היומיום של כולנו. קשה מאוד לדמיין תרחיש בו מחליטים פשוט ללכת אחורה ולהפסיק להשתמש בכל המערכות החכמות הללו, על התרומה המשמעותית שלהן לנוחות, בטיחות, קיימות וכו'.

  לסיכום, נראה כי הבית הסטנדרטי של העתיד צפוי להיות בית חכם, על כל המשתמע מכך. אין סיבה, אם כן, להתמהמה – הפכו את הבית שלכם לחכם כבר עכשיו והתחילו ליהנות מפירות הטכנולוגיה של המאה העשרים ואחת…

  התקדמו לדור הבא של בתים חכמים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בניית אתרים מתקדמים בניית אתרים מתקדמים
   × צרו קשר