מעוניינים בשירות שלנו? התקשרו : 077-4060080

התקדמו לדור הבא של בתים חכמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  בניהשיפוץבית קיים

  תקן KNX

  תקן KNX

  • KNX הינו התקן הפתוח הנפוץ בעולם והדומיננטי ביותר מכל פתרונות לבתים חכמים הקיימים בשוק.
  • תקן KNX הוכר בישראל בשנת 2009 כתקן היחיד לחשמל חכם על פי התקן הבינלאומי ISO/IEC14543.
  • תקן KNX תוכנן מיסודו להיות בלתי תלוי בחומרה ספציפית מה שמאפשר לתפור מערכת מתאימה ללקוח מתוך צרכי הלקוח ולא מתוך היצע קיים של התקנים.
  • תקן KNX מאפשר לחבר מגוון רחב של מוצרים מחברות שונות יחד ללא כל בעיה והכל יעבוד בצורה מושלמת.
  • זה מותיר בפני הלקוח את חופש הבחירה לבחור ממגוון רחב מאוד של מאות ואלפי מוצרים, מחברות שונות, ולא להיות קשור לחברה ספציפית או למתקין מסויים.
  • יש נכון להיום מעל 300 חברות המייצרות ציוד בתקן KNX עם מאות ואלפי מוצרים לבחירה.
  • תקן KNX מאפשר לשלוט ולבקר כמעט כל אפשרות שאפשר לחשוב. כולל תאורה מכל סוג כל דימור, צריסים, צלונים, וילונות, מזגנים מכל סוג, מזגני VRF, חימום מכל סוג (רצפתי, מיזוג אוויר, גז), מערכות אודיו ווידאו, מערכות השקייה, מערכות אינטרקום, אזעקות, חיישנים מכל הסוגים (חיישן רוח, אור, תנועה, לחות, גשם ועוד), חיישני תנועה מסוגים שונים ויכולות רבות ועוד..
  • תקן KNX מציע מגוון ענק של מפסקים חכמים ופנאלים מכל הסוגים והעיצובים מאפשר ללקוח ולמעצבי הפנים לבחור את הפנאל או המפסקים החכמים להתאים לעיצוב ותכנון הבית.
  • תקן KNX מציע מגוון רחב ומגוון של אפליקציות לשליטה מקומית ומרחוק בעזרת טלפונים חכמים, מה שמאפשר להתאים ללקוח את האפליקציה המתאימה, התאמת התקציב עם הצרכים והדרישות ללקוח.

   

  מערכת ניהול בית חכם

  לפרטים נוספים אודות מערכת ה-KNX, בירורים, הזמנות, ויצירת קשר, השאירו פרטיכם בטופס שלנו.

   

  knx בית חכם

  תקן KNX הוא התקן הבלעדי לחיבור של מערכת בית חכם. מדובר במערכת של מפסקים המחוברים למערכת החשמל בבית ואחראית על קישור של המכשירים לטכנולוגיית הבית החכם. מדובר במערכת תקנים עם הסמכה בטיחותית ושם בינלאומי שכבר מותקנת אצל עשרות מיליוני בתים ברחבי העולם וגם בישראל. חברת דילייט היא החברה המומחית והמקצועית בכל ענייני בית ומכשור חכם המשווקת ומתקינה מפסקים חכמים למערכת הממוחשבת בבית.

  KNX – מפסקי בית חכם עם כל היתרונות הטכנולוגיים

  בחרתם לעשות שינוי בבית בהתאם לרוח הזמן? רוצים לשדרג את איכות החיים וליהנות מכל מה שיש לטכנולוגיה החדשה להציע? כנראה חשבתם על התקנת מערכת בית חכם בדירתם.

  • חוסר תלות בחומרה – ניתן להתקין מפסקי KNX בכל בית ללא תלות בתשתיות קודמות. לא צריך לעשות שינויים בסיסיים גדולים. המערכת מתלבשת על מה שכבר קיים.
  • חיבור אוניברסלי – התקן הזה מותאם לכל מכשיר חשמלי. הוא אינו מוגבל למכשירים מסוג מסוים או חברה אחת. כך תוכלו לבחור מבין מאות אלפי מוצרי חשמל ומכשירים לבית כשתדעו שניתן לחבר אליהם את התקן בבטחה וללא כל חשש.
  • שליטה ובקרה – תקן זה מפשר שליטה ובקרה על כל מכשיר חשמלי בבית, וכל זאת באמצעות ממשק משתמש פשוט, קל ונוח לשימוש.
  • התאמה אישית לבחירתכם – ניתן לבחור מבין מגוון שלם של תקנים מאושרים ומעוצבים להפליא. אצל חברת דילייט תוכלו לבחור מבין מבחר גדול של מפסקים ופאנלים המעוצבים על פי התאמה אישית וסגנון, מה שישווה לבית שלכם אווירה עתידנית מתקדמת.
  • חיבור לנייד מכל מקום – תקן זה מאפשר שליטה וניטור מכל מקום שתהיו באמצעות הנייד, המחשב או הטאבלט. פשוט נכנסים למערכת ומבצעים פעולות על כל המכשירים המחוברים לבית בקלות וביעילות.

  בית חכם knx – תקן מתקדם לבית החכם שלכם

  אם בחרתם לקחת צעד ולהכניס מערכת חכמה לביתכם, כדאי שתעשו זאת נכון. חברת דילייט היא הכתובת הנכונה לכך. החברה משווקת ומתקינה מפסקים עם תו תקן מאושר וראוי לשימוש דרכו ניתן לשלוט על כל המכשירים בבית. פנו עוד היום לחברת דילייט, הם ישמחו לתת לכם הסברים, יעוץ ושירות התקנה.

  התקדמו לדור הבא של בתים חכמים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בניית אתרים מתקדמים בניית אתרים מתקדמים
   × צרו קשר