מעוניינים בשירות שלנו? התקשרו : 077-4060080

התקדמו לדור הבא של בתים חכמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  בניהשיפוץבית קיים

  קולנוע ביתי

  קולנוע ביתי אלחוטי

  מיליוני אנשים ברחבי העולם כבר בחרו להתקין בביתם מערכת קולנוע ביתי. זהו אחד החלומות של אנשים רבים שתהיה אצלם מערכת מולטימדיה חכמה שניתן לעשות איתה הכול – סרטים, מוזיקה, קריוקי ועוד. מי לא היה מעוניין לארח מסיבה בביתו ולהשוויץ במערכת סאונד איכותית? מי לא היה רוצה לעשות מסיבת קריוקי באירועים מיוחדים וימי הולדת? לדברים כאלה, דילייט הם הכתובת להתקנת מערכות בית חכם ובין היתר לכאלו השולטות במערכת הקולנוע הביתית.

  דברים שכדאי לדעת על קולנוע ביתי

  מערכת סאונד ומולטימדיה לבית יכולה לבוא במגוון וריאציות וסגנונות. כמו כן, היא באה עם מגוון שלם של מוצרים נלווים הניתנים להתאמה אישית על פי סגנונכם וראות עינכם:

  • מערכת wifi וחיבור לרשת – היום כל מכשיר ניתן לחיבור לאינטרנט, וזה כולל גם טלוויזיות. ניתן באמצעים אלו להתחבר לערוצי מדיה שונים כמו youtube ולהשמיע סרטונים ומוזיקה לפי בחירתכם.
  • זרועות מיוחדות למסכים גדולים במיוחד – מוטות מתקפלים באמצעותם ניתן לשלוט על הכיוונון של המסך.
  • רמקולים שקועים – ניתן להסוות את הרמקולים במקומות בהם לא יפריעו מבחינה חזותית. למשל רמקולים מושתלים בתוך רהיט.
  • רמקולים לווייניים – רמקולים המודבקים מסביב למסך הטלוויזיה ומעניקים אפקט מיוחד של ריחוף וסאונד ייחודי.
  • רמקולים מוגני מים – שימושי במיוחד במערכות קולנוע במקומות פתוחים – חצרות, מרפסות וגינות בהם נערכות מסיבות וארועי קריוקי לדוגמה.
  • מעלית למסך – חידוש מרשים המעניק למסך הטלוויזיה אפקט יעיל וחסכוני במקום. ניתן באמצעות מעלית מיוחדת להטמין את המסך ולשלוף אותו בעת השימוש – לדוגמה להחביא את מסך הטלוויזיה מאחורי קיר באופן שהוא לא ייראה לאורחים, או להשתיל אותו בתוך רהיט אחר לדוגמא.
  • מגברים – לפעמים, לא מספיקה מערכת הסאונד הרגיל של הטלוויזיה ותרצו לחבר אותה למגברים שתפקידם להעצים את הסאונד והאפקטים.

  מערכת קולנוע אלחוטית – חוויה מהסרטים אצלכם בסלון

  מעוניינים גם אתם להתקין אצלכם בבית מערכת מולטימדיה חכמה? דילייט פה בשביל זה בדיוק. פנו אליהם בהקדם וקבעו פגישת יעוץ ידידותית. הם ישמחו להעניק לכם את כל הפרטים הדרושים בנוגע להתקנת מכשור ומערכות לבית החכם ובין היתר למערכות סאונד ומולטימדיה הפועלות בצורה ממוחשבת וחכמה.

  התקדמו לדור הבא של בתים חכמים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בניית אתרים מתקדמים בניית אתרים מתקדמים
   × צרו קשר