מעוניינים בשירות שלנו? התקשרו : 077-4060080

התקדמו לדור הבא של בתים חכמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  בניהשיפוץבית קיים

  חשמל חכם

  חשמל חכם לבית

  בעידן של הטכנולוגיה המתקדמת, אנו עדים לקדמה שמעניקה לנו איכות חיים גבוהה. אם כבר שמעתם על המושג חשמל חכם, לבטח אתם חושבים על שליטה מלאה בחוויית החיים באמצעות מערכות אוטומציה, שמאפשרות לנו לנהל את מהלך החיים בכל חלל בצורה הנוחה ביותר, שהיא אגב, ידידותית לסביבה.

  תחשבו כמה כייף יהיה לכם ביום חורף קר, בדרך מהעבודה הביתה, להדליק את החימום בבית באמצעות הטלפון החכם שלכם ולתכנן את הזמן הרצוי של חימום הבית למשל, או אם שכחתם לסגור את התריס, תוכלו לסגור אותו תוך שהייתכם מחוץ לבית באמצעות הטלפון החכם שלכם בלחיצת כפתור אחת..

  שליטה מלאה על כל המערכות החשמליות בבית

  חידוש זה, של חשמל חכם, כבש הרבה ישראלים. בגלל שכולנו עובדים המון שעות מחוץ לבית, לא תמיד אנו זוכרים להשקות את הגינה, להדליק את האור בחושך לפני שחוזרים הביתה, או להדליק את המזגן בקיץ, או את החימום התת רצפתי בחורף כשאנו לא נמצאים בבית.

  ניתן אפילו להפעיל את מכונת הכביסה כשאתם מחוץ לבית. כל אלה, חוסכים לנו זמן ואפשרות של תחזוקת הבית, יש יותר טוב מזה..?

  מערכת חשמל חכם מתקדמות

  חשמל חכם אלחוטי

  חשמל חכם היא מערכת הפועלת על מכשירים ומוצרי חשמל המותאמים למערכת בית חכם. זו בעצם מערכת תשתיות המבוססות על מתגי ובקרי חשמל שניתנים להגדרה ותכנות מותאם, ומאפשרות הגדרות פונקציונליות במערכת החשמל הביתית. שימוש שכיח לזה נמצא במערכות בית חכם, שהן מערכות בקרה ושליטה המבוססות על תשתית זו ומאפשרות הפעלה ושליטה בין המכשירים בבית. חברת דילייט מספקת ומתקינה באלפי בתים בישראל מערכות בית חכם העושות שימוש בחשמל חכם.

  חשמל חכם – כל היתרונות של בית חכם אצלכם בבית

  חשבתם לעשות שדרוג בביתכם ולהתאימו למאה העשרים ואחת? מעוניינים בשיפור איכות החיים ובניצול כל הפוטנציאל שיש לטכנולוגיה המתקדמת להציע? התקנת מערכות בית חכם זו כנראה הפתרון הראוי. מבין היתרונות שיש לתשתית זו להציע קיימים הבאים:

  • מפסקים אינדיבידואליים – חיבור המכשירים לתשתית החשמל אינה כרוכה בשיפוץ התשתית הקיימת. מפסקי KNX הפועלים על פי תקן חשמל זה יכולים להיות מושתלים בכל מכשיר ובכל דירה ללא צורך בהתקנה נוספת.
  • שליטה ובקרה – באמצעות חשמל בבית חכם ניתן לשלוט בכל מערכות הבית ומכשירי החשמל בצורה האפקטיבית והיעילה ביותר, וכל זאת באמצעות שימוש בטלפון הנייד עם ממשק משתמש ידידותי וקל.
  • עיצוב והתאמה אישית – מערכת החשמל הביתית יכולה לבוא במגוון סגנונות עיצוב מרשימים ויוקרתיים. חברת דילייט היא המשווקת המובילה בתחומה של בקרים לארון החשמל ולמתגים חכמים ברחבי הבית. ניתן לבחור מתוך קטלוג ומבין מוצרים רבים.
  • חסכון בצריכת חשמל – אחד היתרונות החזקים של בית חכם העושה שימוש במערכת חשמל זוהי התנהלות יעילה וחסכונית של המוצרים הפועלים בבית. המערכת יודעת לפעול על פי דרישה ולנצל את יעילות התפוקה המרבית עבור דיירי הבית בזמנים הנחוצים.

  מערכת חשמל חכם מתקדמת לבית שלכם

  הצטרפו עוד היום לאלפי לקוחות מרוצים שבחרו לרשת את ביתם במערכות חשמל חכמות. פנו לחברת דילייט וקבלו מהם ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר משתלמת. הם בעלי הסמכה מקצועית ואמינה בכל הנוגע להתקנת ערכות לבית החכם. הגיע הזמן שגם לכם יהיה בית חכם שישרת את צרכיכם ויעניק לכם נוחות, שקט נפשי ואיכות חיים גבוהה.

   

  התקדמו לדור הבא של בתים חכמים

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בניית אתרים מתקדמים בניית אתרים מתקדמים